> 23.06.2011 - Prague City Festival ( 30seconds to mars etc...)

28. června 2011 v 14:40 | SamDarkness |  [30stm]
Táááák, abych se taky pochlubila...ano..byla jsem tam. Co byste beze mě tam asi tak mohli dělat? Bez SamDarkness není žádná pařba. :D
Samo, že kecám blbosti...
Pokud se někomu nebue líbit mé žvanění, teď má možnost odejít...*tick tack tick tack*
Ok...tak moje postřehy z 23.06.2011
(+fotky sem dám, až zjistím, jak se dají zmenšit :D)
Opravdu bych ocenila, kdyby jste si to přečetli a vyjádřili svůj názor. :)


S kámoškou jsme do Prahy dorazily asi tak kolem půl 2 odpoledne, ale proč bychom chodily na Prague City Festival tak brzy, ne? :)
Tááááákže jsme si udělaly pooooooořádně dlouhý výlet po Praze. Nejdřív hezky metrem na Václasvké náměstí, potom na Staroměstské náměstí (cestou jsme se stihly ztratit cca 3krát :D) a odtud jsme si to hezyk trajdovaly na Karlův most. Popravdě, tenhle "malý" výlet nám zabral cca 2 hodiny. :D Chtěly jsme ještě na Pražský hrad, ale jelikož v 18:00 začínali hrát Support Lesbiens, vydali jsme se (z Karlova mostu) hledat metro - fakt zábava... :D
Jako na potvrou jsme se na Holešovické výstaviště dostali cca v 18:15, no co...tak jsme si říkaly, že nestihnem kousek Supportů....ALE (!) to by nemohlo být tak D-E-B-I-L-N-Í (!!!) značení festivalu.
Správný vchod jsme hledali cca 30 minut (takže logicky jsme měly po Supportech..:() a opravdu "příjemná" ochranka nás samozřejmě nezapomněla seřvat, že jdem špatným směrem. To jako VÁŽNĚ??? No...
Chlapci tomu moc nedali...co to bylo za prohlížení tašek? Kdybych tam měla schovaný nůž, tak ho**o najdou. Ještě se tak blbě zeptaj "Nemáš tam flašku?" I kdybych měla a řekla, že ne...no..nic :D
Takže "velké" nadšení, že díky "úžasnému" značení jsme přišli o Supporti. O zákazu vycházení z areálu raději pomlčím (Vážně Evropský standart?)
No, nejlepší chvilka byla, když kámoška si vybírala tričko a vedle nás ječely nějaké holky. Samozřejmě, že jsem se na ně dívala jako "WtF?, To snad není pravda..." jednoduše ignorace. Ale když už jsme odcházely, i s koupením tričkem, tak jsem si všimla jejich důvodu proč křiku. Asi 5 cm od nás se podepisovali Hadouken (jedna z vystupujících kapel...nejspíš z UK) a tak divně po nás koukali, trochu zklamaně, protože jsme obě vypadly, že jimi pohrdáme. Za to se chlapcům omlouvám, já vážně netušila, že se jedná o atogramiádu...:D
Aby to dostalo trochu spád (nebudu nadávat za přemrštěné ceny..ale jako voda...za 40kč?? Vážně? :D)..začali vystupovat "The Hives", z počátku jsem si myslela, že jsou to amíci, ale jak jsem se v prospektu dočetla...jednalo se o Švédy. No, popravdě...každá jejich písnička pro mě spadalo na jedno brdo, ale tím nechci říci, že byli špatní, to ne! vážně jsem se u nich bavila a frontman, takový egoista, se mi vážně zamlouval :D Možná trochu jako Jared Leto chováním, ale větší narcis. :D Dokonce jsme dost překvapeně čuměla, že jsme ho opravdu poslouchali na slovo "Sedni si!! Vyskoč! křič!"...atd. Prostě showman jak má být.
Po skončení The Hives i s přídavkem, jsme se rozhodli jít na druhou stage...jenže (!) to by muselo být opět lepší značení, protože jsme netušily jak se dovnitř leze :D Takže jsme to bohužel jen obešly a šly si hledat nějaké ucházející místo na 30STM.
Čekací část přeskočím, i když si nemoho odpustit opět to poslouchání "úžasného" techna přes hodinu :D. Nemlzuvě o ožralích (nechutné!!!) 15náckách vedle nás. Kde to žijem?
Při zvuku "Escape" už mi bylo jasné, že něco není v pořádku. Opět nemluvě o nějakým ožralím maníkovi, který se na mě lepil, o 2 metrové němce předemnou a o nedostatku vzduchu (i když se jednalo o open-air). Jaredův hlas...byl jiný. Naštětsí jsem to moc zatím nevnímla, protože jsem měla dost práce s těma idiotama kolem mě. Kámoška neměla o nic lepší pozici. Už jsem si vážně myslela, že budu mít celej koncert zkaženej, nebýt vážně "volovského" nápadu Jareda, ať uděláme 4 kroky dopředu...a už to začalo. ( Vím, že před tímhle pokynem byly asi 2 písničky, ale já nevnímlala, jelikož jsem se snažila ze sebe dostat hulícího maníka). Byly jsme v druhé zoně, ale ta přestala existovat v okamžiku, když nás zničenej JAred vyzval k tomu, abychom šli všichni blíže. Ne, že by mě to nějak extra vadilo,a le už vím, ajké je to být naprásklá an ostatní lidi a nemít se jak hýbat. Asi 20% jich přelezlo přes zábrany a dostali se do 1 zony (což muselo být pro lidi v 1 zoně dost nespravedlivé,a le co už). Alespoň jsem byla na čerstvém vzuchu s naprosto ÚŽASNÝM výhledem. Dostali jsme se až k mantinelům, takže žádní dvou metroví pošuci předemnou, jen čisté prostranctví a úžasný výhled na 30STM.
Abych to zkrátila, myslím, že i to inter. bylo příjemné. Jared si zaflirtoval s dvočjčatama a přiznal se k špatným hlasivkám. (To už jsem věděla za začátku). Ale i přetso všechno myslím, že to ustáli skvěle.
Teď samozřejmě existuje tuna recenzí a popravdě řečeno, téměř 90% jich Jareda dost schazuje. Ok, nebyl ve formě, ale alespoň měl nějaké "koule" a vystoupil. Mohl by se taky na nás vys*at, což by asi kde jaká hvězdička udělala, ale on je vůči svým fanouškům věrný.
Samozřjemě se v kritikách začla objevoval i otřepaná fráze "hollywoodský herec s krásnou tvářičkou...", ale kdo už to vnímá? Kdyby 30STM nebyli takový jací jsou, pochybuju, že bych je poslouchala. Mě nejde o vzhled...sama poslouchám kepaly, které svým vzhldem spíše připomínají opice, než lidi, ale řeším to? Mě jde o hudbu jako takovou..., ale to nejsem jediná!! Jenže páni/paní reportéři/ky to neumí ocenit/docenit a fanoušky 30STM schazují do jednoho pytle s názvem "fanatici po J. Letovi". Takže všem takovým podobným chci vzkázat jedno : Polibte nám p*del! Až si poslechne jejich CDs, zajdete na jejich koncert, kdy budou ok a odpočnutí, možná změníte názor. Ale to spíš ne, protože jinak byste museli unzat svou chybu, a to v českých hájích oparvdu nejde, že ?! :-*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ida Ida | 28. června 2011 v 14:56 | Reagovat

Už mě taky štve, jak pořád hodnotí, že to neuzpíval. Ale nám to vůbec nevadilo. Nevykašlali se na nás. Opravdu může všechny koncerty odvolat, ale on to neudělá i za cenu újmy na svém zdraví.To je správná hvězda!! Miluji je za to a pořád budu.

2 Jaredcard.tvé věrné SB Jaredcard.tvé věrné SB | Web | 28. června 2011 v 19:14 | Reagovat

přesně plně s tebou souhlasím už mě to štve ta neustálá krytika na něj měl v háji hlasivky a je borec že vystoupil jinak jsem tam nebyla a musím se přiznat že hlavní důvod byl ten že jsem Pražák a vím jak tady vypadá takový festák...alkohol a drogy..a to mě odradilo ale ted mě to i mrzí..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama